Czarny rozkładany narożnik do salonu L-kształtny COBRA S sztruks lewy
Wystaw opinię o produkcie
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ZIM-PAZ. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Czarna rogówka do salonu COBRA S w wersji lewej - loftowa elegancja i miękki sztruks
Czarna kanapa to manifestacja zdecydowanego, odważnego stylu. Lewostronny narożnik w kształcie litery L COBRA S obity głęboko czarnym sztruksem to mebel, który natychmiast staje się sercem nowoczesnego salonu. Idealnie wpisuje się w surowe przestrzenie industrialne, męskie lofty oraz minimalistyczne apartamenty. Dzięki wykorzystaniu sztruksu o grubym prążku, czarny kolor zyskuje niesamowitą trójwymiarowość – materiał przepięknie załamuje światło, całkowicie eliminując efekt "płaskiej" czerni. Surowy, designerski charakter mebla podkreśla francuski szew, którym wykończono krawędzie podłokietników i siedzisk. Kanapa narożnikowa COBRA S posiada w pełni tapicerowany tył, co oznacza, że jest to mebel wolnostojący. Ustawiony w centralnym punkcie pokoju, stworzy luksusową i niezwykle wyrazistą wyspę wypoczynkową.
Rozwiązania i detale zaprojektowane dla Twojej wygody:
- Ogromna funkcja spania (140x232 cm) – to absolutnie największy atut modelu COBRA S. Po rozłożeniu otrzymujesz powierzchnię łóżka o niespotykanej długości 232 cm. To wręcz idealne rozwiązanie, gdy przyjmujesz na noc wysokich gości.
- Bezwysiłkowy Automat DL – pomimo dużych gabarytów mebla, przygotowanie go do snu jest dziecinnie proste. Zintegrowany mechanizm wspomagający pozwala płynnie, lekko i cicho wyciągnąć siedzisko, chroniąc Twoją podłogę przed zarysowaniem.
- Podręczny pojemnik na pościel – pod głównym siedziskiem ukryliśmy praktyczną skrzynię. Błyskawicznie pomieści ona obszerne kołdry, dodatkowe koce i poduszki, ułatwiając utrzymanie porządku w salonie.
- Głęboki, czarny sztruks – grube, trójwymiarowe prążki tkaniny są niezwykle miękkie w dotyku i przepięknie załamują światło. Materiał wykazuje bardzo wysoką odporność na codzienne ścieranie, co gwarantuje wieloletnią trwałość.
- Ozdobny szew francuski – wyeksponowane, zewnętrzne przeszycia na krawędziach podłokietników i siedzisk dodają bryle nowoczesnego charakteru i dodatkowo wzmacniają łączenia grubego materiału.
- Niskie osadzenie (3 cm) – minimalistyczne nóżki sprawiają, że ten narożnik nowoczesny wydaje się zintegrowany z podłogą, co potęguje uczucie domowego, swobodnego relaksu.
Potężny wygląd idzie w parze z inżynieryjną solidnością. Siedziska w lewostronnym narożniku COBRA S zbudowano na bazie niezawodnych sprężyn falistych i gęstej pianki poliuretanowej T30. To zestawienie zapewnia wysoką sprężystość i odporność na wygniecenia, gwarantując kręgosłupowi zdrowe, równomierne podparcie podczas codziennego użytkowania.
Aby zapewnić Ci pełen spokój przy zamówieniu gabarytowym, rygorystycznie podchodzimy do kwestii transportu. Każdy element rogówki jest przed wysyłką szczelnie owijany folią bąbelkową, a krawędzie zabezpieczane są twardymi profilami tekturowymi, co gwarantuje dostawę w nienaruszonym stanie.
Wymiary:
- szerokość: 290 cm
- głębokość: 180 cm
- głębokość kanapy bez poduszki: 76 cm
- głębokość otomany bez poduszki: 160 cm
- wysokość z poduszką: 94 cm
- powierzchnia spania: 140x232 cm
Wykonanie:
- siedziska wykonane na sprężynach falistych
- wysokoelastyczna pianka T30
- stelaż na ramie drewnianej z dodatkami płyty wiórowej
- jeden pojemnik na pościel
- w zestawie trzy poduszki oparciowe oraz dwa małe jaśki
- pokrowce poduszek zapinane na zamek błyskawiczny
- wkłady poduszek uzupełnione piankowym granulatem
- narożnik jest rozkładany przy pomocy automatu DL
- posiada funkcję spania
- tapicerowany tył - może stać na środku pokoju
- nogi z tworzywa sztucznego wysokość 3 cm
- łatwy montaż na specjalne wsuwki
- narożnik lewostronny
Tkanina sztruksowa: POSO 135 - czarny
Tkanina POSO to nowoczesny i najchętniej wybierany materiał sztruksowy, który znakomicie prezentuje się na meblach wypoczynkowych takich jak narożniki, kanapy czy fotele. Jest odporny na ścieranie oraz działanie promieni słonecznych co sprawia, że znakomicie nadaje się do dobrze nasłonecznionych pomieszczeń - nie blaknie.
- tkanina odporna na działanie UV
- wysoka odporność na ścieranie
- miękka i aksamitna w dotyku
- idealna dla właścicieli zwierząt
- idealna dla domów z dziećmi
Informacje:
- Nasz kierowca doręczy bezpiecznie Twoje zamówienie pod drzwi budynku jeśli istnieje możliwość podjazdu samochodu dostawczego. Twoim zadaniem jest przygotowanie pomocy do dalszego wnoszenia paczek. Parametry oferowanego produktu są niezmienne i jest on dostępny w wariantach kolorystycznych dostępnych w Naszym sklepie internetowym.
- Staramy się możliwie jak najbardziej odwzorować rzeczywistą barwę tkanin lecz jest to uzależnione w głównej mierze od urządzenia i ustawieniu ekranu na jakim jest aktualnie przeglądana oferta. Jeśli nie masz pewności - zamów próbki tkanin.
[faq nazwa=”Pytania i odpowiedzi”]
Jak upewnić się, że to czarny narożnik lewostronny?
Zasada jest bardzo intuicyjna. Stań przodem do mebla i popatrz na niego. Jeśli szezlong (wydłużona część bez oparcia bocznego) znajduje się po Twojej lewej stronie, oznacza to, że wybierasz wersję lewostronną.
Czy na czarnym sztruksie widać dużo kurzu i sierści?
Grube, wypukłe prążki sztruksu sprawiają, że kurz nie rzuca się w oczy tak bardzo, jak na całkowicie gładkich, czarnych materiałach. Do usunięcia ewentualnej sierści z trójwymiarowej faktury najlepiej sprawdza się zwykła, samoprzylepna rolka do ubrań.
Czy tak duży, czarny mebel nie przytłoczy salonu?
Nie, pod warunkiem odpowiedniej aranżacji. Niskie osadzenie bryły (nogi 3 cm) sprawia, że narożnik wizualnie "osiada" na podłodze, nie blokując linii wzroku w pomieszczeniu. Czerń świetnie kontrastuje z jasnymi ścianami i drewnianą podłogą.[/faq]
Jak upewnić się, że to czarny narożnik lewostronny?
Zasada jest bardzo intuicyjna. Stań przodem do mebla i popatrz na niego. Jeśli szezlong (wydłużona część bez oparcia bocznego) znajduje się po Twojej lewej stronie, oznacza to, że wybierasz wersję lewostronną.
Czy na czarnym sztruksie widać dużo kurzu i sierści?
Grube, wypukłe prążki sztruksu sprawiają, że kurz nie rzuca się w oczy tak bardzo, jak na całkowicie gładkich, czarnych materiałach. Do usunięcia ewentualnej sierści z trójwymiarowej faktury najlepiej sprawdza się zwykła, samoprzylepna rolka do ubrań.
Czy tak duży, czarny mebel nie przytłoczy salonu?
Nie, pod warunkiem odpowiedniej aranżacji. Niskie osadzenie bryły (nogi 3 cm) sprawia, że narożnik wizualnie "osiada" na podłodze, nie blokując linii wzroku w pomieszczeniu. Czerń świetnie kontrastuje z jasnymi ścianami i drewnianą podłogą.
Cechy produktu
Wymiary
- Szerokość 290 cm
- Głębokość 180 cm
- Wysokość siedziska 43 cm
- Wysokość całkowita 94 cm
- Długość powierzchni spania 232 cm
- Szerokość powierzchni spania 140 cm
- Głębokość siedziska 76 cm
- Głębokość siedziska otomany 160 cm
- Wysokość podłokietnika 55 cm
- Wysokość nóżek 3 cm
- Ilość paczek 3
- Paczka 1 185x120x70 cm | 60 kg
- Paczka 2 145x80x70 cm | 60 kg
- Paczka 3 105x60x55 cm | 20 kg
Kolorystyka
- Kolor Czarny
- Kolor nóżek czarny
Wykonanie
- Wykonanie szkieletu drewno sosnowe, płyta laminowana biała, płyta wiórowa
- Wypełnienie siedziska sprężyny faliste, pianka T30, filc tapicerski, owata tapicerska
- Wypełnienie oparcia pianka T30, filc tapicerski, owata tapicerska
- Sposób rozkładania Automat DL
- Rodzaj sprężyn sprężyny faliste
Pozostałe informacje
- Funkcja spania Tak
- Pojemnik Tak
- Regulowane zagłówki Nie
- Tapicerowany tył Tak
- Rodzaj tkaniny Sztruks
- Ilość miejsc 4-5
- Kształt narożnika L-kształtny
- Poduszki (ilość) 5
- Styl nowoczesny, loft
Strona
- Strona narożnika Lewostronny
Gwarancja
- Gwarancja 24 miesiące
Montaż
- Montaż do samodzielnego montażu
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Stolarstwo - tapicerstwo ZIM-PAZ Magdalena Zimoch
Mieleszyn 79a
98-430 Bolesławiec, Polska
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Stolarstwo - tapicerstwo ZIM-PAZ Magdalena Zimoch
Mieleszyn 79a
98-430 Bolesławiec, Polska