Darmowa dostawa na cały asortyment. Kupuj bez wychodzenia z domu. #zostańwdomu

Masz pytania? Chętnie pomożemy

+48 695 552 312 lub napisz sklep@e-zimpaz.pl

Wersje językowe
Regulamin

Zamówienie i płatności:

1). Zamówienie zostaje zaakceptowane po uzyskaniu wszelkich informacji od kupującego. Dotyczy to sposobu zapłaty za towar. W przypadku płatności przelewem czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania kwoty na koncie sprzedającego

2). Warunkiem złożenia zamówienia w naszym sklepie jest zakup bezpośrednio na stronie,  przy pomocy serwisów aukcyjnych takich jak allegro.pl lub olx.pl, droga mailową lub telefoniczną. Każde zamówienie musi zostać potwierdzone przez klienta. W przypadku zamówień złożonych telefonicznie i mailowo wymagana jest zaliczka na konto sprzedającego.

3). Do każdego zamówienia dołączony jest paragon lub faktura VAT (w zależności od wyboru klienta) oraz karta gwarancyjna na okres 24 miesięcy

4). Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT
. Wyrażone są w polskiej walucie inaczej złotym.

5). Wszystkie przedmioty w naszym sklepie obejmuje darmowa wysyłka
.

6). Sprzedający zastrzega sobie prawo co do możliwości anulowania zamówienia jeśli posiada on wątpliwości co do szczerości i stanu faktycznego osoby kupującej.

Dostawa i realizacja zamówień:

1). Czas realizacji zmówienia wynosi od 2 do 6 tygodni w zależności od danej kategorii. Więcej informacji klient może znaleźć w zakładce "Dostawa i płatność" na stronie serwisu.

2). Czas realizacji może ulec zmianie i wydłużeniu w okresach świątecznych, urlopowych oraz weekendowych. Sprzedający nie ponosi za to odpowiedzialności.


3). Klient dostaje do dyspozycji
wszelkie informacje zaraz po nadaniu przesyłki niezależnie od sposobu jej dostarczenia. Czas dostawy firmą kurierską wynosi 48h. Czas dostawy specjalistyczną firmą przewozową od 2 do 7 dni roboczych.

4). Kierowca nie ma obowiązku wnosić ani montować mebli u klienta.


Reklamacje oraz zwroty :

1). Każdy kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego przedmiotu zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w przeciągu 14 dni od jego otrzymania. Warunkiem jest oryginalne zapakowanie, brak wad i uszkodzeń. Zwrotom podlegają jedynie meble nie złożone. Koszty zwrotu pokrywa kupujący.

2). Zwrotom nie podlegają meble na zamówienie indywidualne. Są to między innymi meble inne niż na zdjęciach takie jak narożniki, kanapy, sofy pufy itd.


3). Każdy kupujący ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej odebraniu w obecności kuriera. W przypadku zaistniałych uszkodzeń prosimy o spisanie protokołu szkody oraz jej udokumentowaniu fotograficznemu przy pomocy aparatu
. Brak protokołu może spowodować zakwalifikowanie reklamacji jako powstałej nie z winy Sprzedającego.

Formularze zwrotu oraz reklamacji prosimy wysyłać na adres:  z.p.meble@gmail.com

Ochrona danych osobowych:

1). Składając zamówienie oraz zakładając konto w naszym serwisie kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu całkowitej realizacji zamówienia. Dane osób są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim.

2).
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) dane są z należytą starannością chronione przed dostępem do nich osób nieupoważnionych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawienia i usuwania.

We wszystkich przypadkach nie ujętych w powyższym regulaminie, mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.


do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl